عمومی

خرید اینترنتی کاندوم

خرید اینترنتی کاندوم و محصولات زناشویی

امروزه با گسترش اینترنت و دسترسی آسان به آن برای همه افراد جامعه ، بسیاری از عادات و سبک زندگی مردم مثل خرید کردن تحت تاثیر اینترنت قرار گرفته است. بسیاری از مردم به خصوص در شهرهای پر جمعیت به خرید آنلاین رو آورده و ترجیح می دهند وقت و انرژی خود را در ترافیک هدر ندهند. خرید اینترنتی کاندوم و محصولات زناشویی هم از این قاعده مستثنی نبوده و حتی به دلیل وجود برخی تابو ها در این زمینه ، فروش اینترنتی کاندوم و محصولات جنسی بسیار بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. در ادامه با این مقاله از مسترکاندوم با ما همراه باشید تا به بررسی مزایا و معایب خرید آنلاین کاندوم و محصولات زناشویی بپردازیم.

راهنمای خرید اینترنتی کاندوم و محصولات زناشویی

 

تفاوت خرید اینترنتی کاندوم و خرید کاندوم از داروخانه

هنگام خرید کاندوم و یا هر نوع محصولات زناشویی از داروخانه ، شما نیازمند یک فرآیند پرسش و پاسخ با متصدی فروش هستید تا اطلاعات لازم را در مورد محصول مورد نظر خود به دست آورید در حالیکه هنگام خرید آنلاین از فروشگاه های محصولات زناشویی ، این اطلاعات به صورت مکتوب در اختیار شما قرار می گیرد و در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با بخش پشتیبانی فروشگاه در تماس باشید. جدا از این مساله ، در صورتی که در داروخانه با یک متصدی فروش خانم روبرو شوید ممکن است تمامی سوالات خود را فراموش کنید! بنابراین به نظر می رسد خرید اینترنتی کاندوم و یا هر محصول جنسی دیگری از طریق فروشگاه های عرضه کننده محصولات زناشویی گزینه مناسب تری است.خرید اینترنتی کاندوم

مزایای خرید اینترنتی کاندوم و محصولات زناشویی

راحتی در خرید بدون اتلاف زمان در ترافیک ، گرما و سرما

خرید بدون احساس خجالت

امکان مقایسه و بررسی کالا ها با هم برای رسیدن به محصول دلخواه

دریافت کالا به صورت کاملا محرمانه

حفظ حریم شخصی افرد

خرید از فروشگاه های اینترنتی مجاز که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند ، درست مانند هر فروشگاه دیگری قابل پیگیری است.

معایب خرید اینترنتی کاندوم و محصولات زناشویی

مهمترین مساله در این خصوص اعتبار سایت فروشنده است. مثل تمام کسب و کارهای آنلاین ثبت شده و فعال در سطح کشور ، یک فروشگاه محصولات زناشویی نیز باید دارای نماد اعتماد باشد. برای اطمینان هنگام خرید اینترنتی کاندوم و سایر محصولات زناشویی ابتدا وجود اینماد در سایت فروشنده را بررسی کنید.

قابل لمس نبودن محصول خریداری شده تا لحظه تحویل

زمان دریافت محصول فوری نیست و لازم است برای دریافت آن از چند ساعت تا چند روز صبر کنید

اعتماد به سایت فروشنده که دقیقا محصول خواسته شده را ارسال کند ( در فروشگاه های دارای اینماد می توانید با اطمینان خرید کنید)

احتمال گم شدن یا آسیب دیدگی بسته هایی که با پست ارسال می شود.

خرید اینترنتی کاندوم

جمع بندی

با بررسی مزایا و معایب خرید اینترنتی کاندوم و محصولات زناشویی ، به نظر می رسد خرید آنلاین در مقایسه با مراجعه به داروخانه انتخاب بهتری باشد. در واقع در صورتی که وبسایت فروشگاه محصولات زناشویی که برای خرید کاندوم و یا هر محصول جنسی دیگری به آن مراجعه کرده اید دارای مجوزهای لازم باشد ، جای نگرانی نیست و به راحتی و با اطمینان خاطر می توانید نسبت به خرید آنلاین اقدام کنید.

بیشتر بخوانید

اولین رابطه جنسی + فیلم

ژل لوبریکانت و انواع آن

آموزش ماساژ جنسی


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *