روش های ارسال کالا

سفارشات در شهر مشهد صرفا توسط پیک ارسال می ­شود و به سایر نقاط کشور، ارسال سفارش ها از طریق پست پیشتاز انجام می شود. در صورت استفاده از پست پیشتاز جهت ارسال سفارش، کد رهگیری مرسوله جهت باخبر شدن از آخرین وضعیت آن در اختیار خریدار قرار می گیرد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای خریدهای بالای 200000 تومان رایگان است، بدیهی است به خریدهای کمتر از این مبلغ  هزینه پست پیشتاز / پیک افزوده خواهد شد. در حال حاضر این مبلغ 13000 تومان می باشد.

مدت زمان تحویل سفارش ها

سعی ما بر این است که تحویل کالاها در شهر مشهد به صورت فوری (حداکثر2 ساعت کاری) باشد، اما بسته به میزان سفارش در هر روز این زمان ممکن است بیشتر شود. در روز جمعه کلیه سفارش هایی که تا قبل از 4 عصر ثبت شود در همان روز ارسال و بعد از این ساعت روز شنبه ارسال می شود. برای سایر نقاط کشور، مدت زمان تقریبی تحویل کالا از زمان  تحویل به اداره پست، با توجه به مقصد بین 24 تا 48 ساعت کاری می باشد.  سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال شوند، اگر قبل از ساعت 10 صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست داده خواهند شد. اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل پست داده می­ شوند.

جهت آرامش خاطر مشتریان، بسته بندی کالاها کاملاً محرمانه بوده و هیچ نامی بر روی بسته درج نمی شود.