کاندوم ، بایدها و نبایدها

انواع کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری + قیمت

کاندوم خاردار

بدون شک یکی از مزایای خرید از فروشگاه های اینترنتی ، فراهم بودن امکان مقایسه محصولات با یکدیگر است که مشتریان را قادرمیسازد انتخابی بهتر و دقیق تر داشته باشند. به ویژه اگر کالای مد نظر شما در حوزه محصولات زناشویی باشد این مساله به مراتب اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. در این مقاله از مسترکاندوم قصد داریم دو نمونه از پر طرفدارترین انواع کاندوم (کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری) را بررسی کرده و ضمن معرفی بهتربن برندهای موجود در بازار ایران، اطلاعاتی در مورد حدود قیمت کاندوم های مذکور نیز ارائه کنیم.

کاندوم خاردار

برای تحریک بیشتر بانوان در طول رابطه جنسی، لازم است حداکثر تماس با دیواره واژن ایجاد شود. یکی از انواع کاندوم که با خارهای

تعبیه شده روی بدنه این وظیفه را به خوبی انجام میدهد کاندوم خاردار است. در برندهای معتبر تولید کننده کاندم، جنس این خارها از همان جنس لاتکس به کار رفته در ساخت کاندم است تا موجب خراشیدگی یا آسیب به دیواره مهبل نشود. همچنین این نوع کاندم به مردانی که آلت تناسلی نسبتا کوچکی دارند کمک میکند تا شریک جنسی خود را به خوبی ارضا کرده و موجب احساس رضایت جنسی در وی باشند. کاربرد دیگر کاندوم خاردار برای دوران پس از زایمان (طبیعی) است که به دلیل گشاد شدن واژن، استفاده از کاندوم با خارهای ریز و درشت تا برگشت واژن به شکل طبیعی توصیه شده است. قیمت کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری در مقایسه با انواع ساده کاندم بیشتر است. در جدول زیر به بررسی چند نمونه از انواع کاندوم خاردار و ویژگی های آنها میپردازیم.

مدلویژگیحدود قیمت
کاندوم کدکس مدل Nobel
خاردار و تاخیری22000-25000 تومان
کاندوم کدکس مدل Warm Challenger 5in1
خاردار، حلقوی، محرک جنسی، تاخیری و تنگ کننده25000- 22000 تومان
کاندوم کدکس مدل Ice & Fire
خاردار و تاخیری21000-24000 تومان
کاندوم کاپوت مدل 3D sense
خاردار (برجسته) و حلقوی21000-24000 تومان
کاندوم ایکس دریم مدل فضایی (اره ماهی)
خارهای نرم و دکمه20000-25000 تومان

کاندوم تاخیری

یکی دیگر از انواع کاندوم محبوب و پر فروش موجود در بازار، کاندوم تاخیری است. همانطور که از نام آن پیداست برای ایجاد تاخیر در انزال و افزایش طول مدت رابطه زناشویی ، از این مدل کاندم استفاده میشود. لازم به توضیح است که زود انزالی یا انزال زودرس یکی از مشکلات شایع در میان مردان است که موجب میشود فرد و شریک جنسی او به دلیل انزال زودرس در مرد، نتوانند از رابطه جنسی لذت کافی را ببرند. زودانزالی ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود ولی آنچه مهم است این است که لازم است نسبت به درمان آن توجه شود زیرا عدم رضایت جنسی هر یک از زوجین میتواند زندگی زناشویی را تهدید کند. استفاده از کاندوم تاخیری یک راه حل مناسب برای به تاخیر انداختن انزال در آقایان و افزایش مدت زمان مقاربت است. قیمت کاندوم تاخیری تقریبا در حدود قیمت کاندوم خاردار است. در جدول زیر به بررسی چند نمونه از انواع کاندوم تاخیری و ویژگی های آنها میپردازیم.

مدل
ویژگی
حدود قیمت
کاندوم کدکس مدل Coffee
تاخیری ، افزایش میل جنسی23000- 20000 تومان
کاندوم کدکس مدل Red Cactus
افزایش سایز ، تنگ کننده ، تاخیری22000-27000 تومان
کاندوم کاپوت مدل Fruity Time
تاخیری ، افزایش میل جنسی21000-24000 تومان
کاندوم کاپوت مدل Max Delay
تاخیری ، محرک جنسی21000-25000 تومان
کاندوم کاپوت مدل Stay Hard
تاخیری ، سفت کننده24000- 21000 تومان

برندهای معتبر تولید کننده انواع کاندوم خاردار و تاخیری

کاپوت و کدکس به عنوان دو برند بزرگ تولید کننده کاندم در دنیا، در ایران هم بازار را به دست گرفته اند. هرچند سایر برندها مثل اورز، گودلایف و… نیز در بازار حضور دارند ولی عمده فروش متعلق به این دو برند است. کاپوت به عنوان اولین تولید کننده کاندم در دنیا و کدکس یا نچ کدکس به عنوان پر فروش ترین برند، با کیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه میکنند. به خصوص در مورد انواع کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری ، توجه به کیفیت مواد به کار رفته در ساخت کاندم بسیار مهم است. لذا توصیه میشود سراغ برندهای ناشناخته نروید. در مورد قیمت کاندوم های تولیدی این دو برند هم باید گفت اگرچه اندکی بالاتر از سایر رقبا است ولی کیفیت آنها به مراتب بیشتر است.

نتیجه گیری

همانطور که در بالا ملاحظه کردید، به دلیل جذابیت انواع کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری برای مصرف کنندگان، شرکت های بزرگ تولید کننده ، اقدام به تولید کاندومهایی با ترکیب هر دو ویژگی کرده و کاندوم خاردار تاخیری یا کاندوم تاخیری خاردار را به بازار عرضه کرده اند. بنابراین لازم است حتما قبل از خرید کاندوم به ویژگی های آن دقت کنید. زیرا مثلا اگر مشکل زود انزالی ندارید و صرفا به دنبال کاندوم خاردار هستید، استفاده از کاندوم خاردار تاخیری میتواند تاثیر نامناسبی روی کیفیت رابطه شما داشته باشد. نکته پایانی اینکه قیمت کاندوم تاخیری خاردار یا خاردار تاخیری به دلیل ترکیب دو ویژگی در یک محصول از مدل تاخیری و خاردار بالاتر است.


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *