دانستنی های جنسی

مواد غذایی برای افزایش سایز سینه

امروزه بسياری از بانوان برای رسیدن به اندام دلخواه حاضرند دست به هرکاری بزنند حتی رفتن زیر تیغ جراحی! بزرگ کردن سینه یکی از آن دسته عمل های زیبایی است که به تازگی رواج پیدا کرده و هزینه های زیادی می تواند در بر داشته باشد. اما آیا راهی طبیعی برای افزایش سایز سینه وجود دارد؟

نخست باید بدانیم چه عاملی سبب حجیم شدن اندام بدن در بانوان می شود است؟ دلیل اصلی کوچک بودن سینه ها در بانوان کمبود هورمون استروژن است و این بدان معناست که می توان با یک رژیم غذاایی مناسب به افزایش سایز سینه های خود امیدوار بود. در ادامه به بررسی مواد غذایی می پردازیم که به دلیل غنی بودن از استروژن می توانند به بانوانی که از سایز سینه خود ناراضی هستند کمک کند.

افزایش سایز سینه با این خوراکی ها

سویا

مصرف سویا سطح هورمون زنانه استروژن را بالا می برد. همانطور که قبلا اشاره شد یکی از عملکردهای این هورمون کمک به افزایش سایز سینه  در بانوان است. خوردن غذاهای دارای مقادیر  زیادی سویا مثل توفو، شیر سویا و محصولات گرفته شده از سویا می تواند درمانی برای مشکل کوچکی سینه ها باشد.

افزایش سایز سینه با سویا

رازیانه 

مثل همیشه جواب در طبیعت نهفته است. رازیانه یکی از بهترین خوراکی ها برای بزرگ کردن سینه است زیرا حاوی مقادیر زیادی هایتو استروژن است. اگر از سایز سینه های رضایت ندارید، رازیانه را در برنامه غذایی خود جای دهید تا شاهد اثرات شگفت انگیز آن باشید.

نوشیدن روزانه آب پاپایا

سعی کنید آب پاپایا را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید تا شاهد عملکرد کم نظیر آن در افزایش سایز سینه  باشید. آب پاپایا غنی از ویتامین و مواد معدنی است که به بزرگ شدن و برآمده تر شدن سینه ها کمک می کند. اگر امکان گرفتن آب پاپایا را ندارید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید.

افزایش سایز سینه

تخم کتان

دانه های کتان معجزه نمی کنند، ولی به این دلیل که سرشار از  فیتواستروژن ( نوعی استروژن گیاهی ) می توانند در بلند مدت به رشد سینه ها کمک کنند. ولی باید توجه داشت که نباید توقع اثر فوری از این ماده غذایی داشته باشیم. در واقع دانه های کتان را باید به عنوان یک عنصر مکمل برای افزایش سایز سینه مد نظر قرار داد. یک راه خوب برای گنجاندن این ماده غذایی در برنامه روزانه اضافه کردن آن ها به صبحانه، ماست، اسموتی، سالاد و غذا های ديگر است.

افزایش سایز سینه با شنبلیله

گیاه شنبلیله از قدیم به عنوان تحریک کننده رشد بافت ها شناخته شده است و یک راه حل کاملا طبیعی در جهت بزرگ کردن سینه به شمار می رود.

غذاهای دریایی

غذاهای دریایی از قبیل میگو، صدف و .. مملو از منگنز است و سطح هورمون های جنسی را در بدن افزایش می دهند. این دسته از مواد غذایی همچنین به افزایش بافت سینه کمک می کنند.

افزایش سایز سینه با خوردن غذای دریایی

ترکیب انبه و شیر

شیر و به طور کلی لبنیات یکی از  مواد ضروری در یک در رژیم غذایی کامل به حساب می آیند زیرا غنی از  استروژن، پرولاکتین و پروژسترون هستند و استروژن همانطور که گفته شد در افزایش سایز سینه موثر است. با مخلوط کردن شیر  و انبه نتایج بهتری به دست می آید.

افزایش سایز سینه با شیرین بیان

یکی از پرطرفدارترین گیاهان جهت بزرگ کردن طبیعی سینه شیرین بیان است. این گیاه حاوی ترکیباتی است که با افزایش سطح هورمون های مربوط به شیردهی مثل استروژن و پرولاکتین موجب برآمده تر شدن بزرگ شدن سینه ها می شود.

افزایش سایز سینه با شیرین بیان

آجیل بزرگ کننده طبیعی سینه

مطالعات نشان می دهدخوردن آجیل به افزایش سایز سینه در بانوان کمک می کند. آجیل نه تنها برای سینه بلکه برای مغز و سایر اندام های بدن هم  موثر است ولی باید در نظر داشته باشید که مصرف زیاد آجیل می تواند منجربه چاقی شود. بنابراین بهتر است طبق یک برنامه منظم مصرف شود. برای مصرف آجیل هم بهتر است ساعت هایی از روز که احساس گرسنگی می کنید از آجیل استفاده کنید. سعی کنید آجیل شما گردو و بادام را شامل شود. اگر دوست دارید می توانید میوه های خشک را هم به آجیل اضافه کنید ولی گردو، بادام و پسته را حذف نکنید.

افزایش سایز سینه با تزریق

در این روش چربی از سایر اندام بدن که ذخیره بهتری دارند مثل شکم و ران گرفته می شود و بعد از اینکه برای تزریق آماده شد به بافت سینه تزریق می شود.  اما این چربی تزریق شده به مرور زمان در بدن جذب و منجربه رسوب کلسیم می گردد که می تواند بسیار خطرناک بوده و از علایم سرطان سینه می باشد، به همین دلیل این روش یکی از خطرناک ترین روشهایی که متاسفانه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برداشت چربی از یک نقطه بدن و انتقال آن به  نقطه دیگر بدن می تواند باعث ایجاد عوارضی در بدن شود.  از دیگر عوارض این روش می توان موارد زیر را نام برد: عدم تقارن، بروز عفونت، تبدیل چربی تزریق شده به چربی سخت و ناصاف

خطرات افزایش سایز سینه با تزریق


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *