عمومی

مردان ازدواج ممنوع

شرایط ازدواج

امروزه بسیاری از دختران به دلیل حضور در جامعه و ارتباط نزدیک با مردان از طبقات و باورهای مختلف، از تجربه لازم برای شناخت مردان برخوردارند. اما اگر به دنبال ازدواج هستید و تجربه کافی در این زمینه ندارید، در این مقاله از مسترکاندوم با ما همراه باشید تا به معرفی گروهی از مردان ممنوع الازدواج ! بپردازیم.

مردانی که در ادامه به بررسی خصوصیات آنها میپردازیم ممکن است در نگاه اول افرادی موجه به نظر رسیده و حتی بسیار به شما ابراز علاقه کنند ( البته به روش خودشان! )، ولی با احتمال بالایی میتوان گفت به فکر ازدواج نیستند و نمیتوانید برای یک رابطه با دوام روی آنها حساب کنید.

ازدواج با مردان بی توجه

اگر با مردی وارد رابطه شدید که سوالات شما را معمولا بی پاسخ میگذارد یا تمایل چندانی به شنیدن حرف های شما ندارد و یا مدت طولانی تماس با شما را به تاخیر می اندازد، بهتر است اصلا به ازدواج با چنین مردی فکر نکنید. هرچند چندان اهمیتی ندارد که دلیل رفتارهای این مردان چیست اما بهتر است بدانید این رفتارها نشان میدهد که یا او فردی عصبی است و یا اینکه علاقه چندانی به شما ندارد و به دلایل دیگری به شما نزدیک شده است.

ازدواج با مردانی که به دنبال شهرت هستند

این دسته از مردان به هیچ وجه گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند. رویای رسیدن به آرزوهای بعضا محال برای این افراد سبب میشود تا برای مشهور شدن دست به هر کاری بزنند و معمولا سایر ابعاد زندگی آنها کاملا در سایه این میل سیری ناپذیر برای ستاره شدن خواهد بود. بدتر از این زمانی است که یک زن سختی های زندگی را برای به شهرت رسیدن همسرش به جان می خرد غافل از اینکه پاداش ستاره شدن برای یک مرد جلب توجه انواع و اقسام زیبارویان است! فرقی نمیکند شهرت در چه زمینه ای باشد، سینما، سیاست یا تجارت. دختران جوان معمولا اطراف این ستاره ها را میگیرند و آماده انجام هر خدمتی هستند!

ازدواج

ازدواج با مردان متاهل

هرچند به نظر میرسد تکلیف هر زنی در رابطه با یک مرد متاهل کاملا روشن است اما با مراجعه به مراکز مشاوره متوجه خواهید شد که تعداد زنانی که به مردان متاهل دلبسته اند کم نیست! هرچند این مساله میتواند برای هر کسی پیش آید اما ممکن است در برخی موارد تاوان سنگینی برای کسب تجربه خود بپردازید.

این دسته از مردان ممکن است به شما هدیه دهند و یا دور از چشم همسر خود با شما قرارهای عاشقانه گذاشته و یا برای شام شما را به رستوران ببرند اما هرگز رفتار یک همسر را با شما نخواهند داشت! این افراد از ترفندهای مختلفی برای فریب شما استفاده میکنند. در شروع آشنایی ممکن است به شما بگویند که ازدواج آنها شکست خورده و در آستانه جدایی قرار دارند. ممکن است مدعی شوند که  همسرشان آنها را درک نکرده و نیاز به هم صحبت دارند. حتی برای ترغیب شما به رابطه جنسی ممکن است بگویند مدتهاست که با همسر خود سکس نداشته و امیدی به آینده ازدواج قبلی خود ندارند! هیچ یک از این حرف ها را باور نکنید. حتی ممکن است در مورد تاهل خود دروغ گفته و خود را مجرد نشان دهند. در این مورد آخر سوالی که پیش می آید این است که از کجا میتوان فهمید که فرد مجرد است یا متاهل؟ جواب این است که به نشانه ها دقت کنید. برای مثال یک مرد متاهل هرگز شماره تلفن منزلش را به شما نمیدهد. روزهای تعطیل برای شما وقت نمیگذارد. برای برهم زدن قرار ملاقات با شما دلایلی می آورد که ممکن است خنده دار به نظر برسد. کم پیش می آید که شب ها را با شما سپری کند و…

ازدواج با مرد متاهل

ازدواج با مردان تنبل و بیکاره

این دسته از مردان به ظاهر تنبل نه تنها نمیتوانند تکیه گاهی برای شما باشند بلکه ممکن است به دنبال ازدواج با زنی باشند که خرج و مخارج عیاشی و خوشگذرانی آنها را نیز بدهد! برخی از خانم ها تصور میکنند میتوانند چنین مردی را اصلاح کرده و آنها را تبدیل به شوهری ایده آل کنند. واقعیت این است که در اغلب موارد اینطور نیست و این دسته از مردان عمدتا به قمار و یا اعتیاد به مواد مخدر و الکل روی می آورند.

ازدواج با مرد همیشه مجرد

این دسته از مردان هم در نگاه اول گزینه مناسبی برای ازدواج به نظر میرسند. وضعیت زندگیشان در شرایط خیلی خوبی قرار دارد.خانه مجلل، ماشین گران قیمت و… به نظر میرسد این شرایط عالی فقط نیازمند حضور شما به عنوان بانوی منزل برای تکمیل شدن است! فراموش نکنید آنچه میبینید احتمالا سرابی بیش نیست. چنین مردانی تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند استقلال خود را از دست بدهند. مطمئن باشید شما اولین زن زندگی او نیستید و قبل از شما هم زنانی در زندگی او بوده اند که برای ازدواج با او تلاش کرده اند. این مردان به دنبال کامجویی از زنان بوده و به هیچ وجه زیر بار ازدواج نمیروند.

ازدواج با مرد پولدار

ازدواج با مردی  که او را ترک کرده اند

مراقب این دسته از مردان باشید. این ها در ظاهر جداشده اند اما در ذهن خود همچنان متاهل هستند! این افراد به دلیل مناسب نبودن شرایط روحی نمیتوانند آنطور که لیاقت شماست با شما رفتار کنند.

از طرف دیگر این فرد مدام به زندگی با همسر قبلی خود فکر میکند و تصور اینکه زن سابقش ممکن است با مرد دیگری ازدواج کند به شدت روی خلقیات او اثر منفی خواهد داشت. مرتب به فکر ساختن دوباره گذشته است و به همین دلیل اصلا زمان مناسبی برای یک عشق جدید نیست. ممکن است با شما قرار بگذارد ولی هیچگاه از لحظاتی که در کنار هم هستید لذت نمیبرید چراکه او دائم در فکر گذشته است و شما این را حس میکنید. در واقع شما به طور موقت خلا زندگی او را پر میکنید.

نتیجه گیری

اگر با یکی از این مردان ممنوع الازدواج در ارتباط هستید در درجه اول باید فکر تغییر دادن او را از سر بیرون کنید. سعی کنید این رابطه را در حد یک آشنایی نگه داشته  و صرفا در مهمانی ها با او همراهی کنید. اگرچه چنین شخصی گزینه ایده آلی برای ازدواج نیست اما ممکن است دوستانی داشته باشد که دقیقا مناسب شما باشند. بنابراین از او درخواست کنید شما را با به دوستانش و آشنایانش معرفی کند. همواره به یاد داشته باشید که این مردان هرگز برای ازدواج به شما نزدیک نمیشوند.

بازدیدکنندگان این مطلب مقالات زیر را هم مطالعه کرده اند :

واژن تنگ و درمان آن

10 خوراکی برای افزایش میل جنسی

انواع کاندوم خاردار + فیلم آموزشی

همه آنچه درباره پرده بکارت باید بدانید


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *