کاندوم ، بایدها و نبایدها

کاندوم هوشمند چیست؟

کاندوم هوشمند

اگر تا به حال برای خرید محصولات زناشویی شامل انواع کاندوم ، حلقه ویبراتور ، دستگاه وکیوم و … سری به فروشگاه های اینترنتی زده باشید ، حتما متوجه تنوع گسترده محصولات شده اید. در این میان در بین انواع مختلف گزینه های پیش رو برای خرید کاندوم ،کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری بیشترین فروش را به خود اختصاص داده اند. اما به تازگی نسلی هوشمند از کاندومها وارد بازار شده است. در این مقاله کوتاه از مسترکاندوم با ما همراه باشید تا ضمن معرفی ، نحوه استفاده از کاندوم هوشمند را بررسی کنیم.

کاندوم هوشمند چیست؟

اگر هنگام جستجو برای خرید کاندوم در یک فروشگاه محصولات زناشویی به گزینه ای به نام کاندوم هوشمند برخورد کردید اصلا تعجب نکنید! یک شرکت بریتانیایی تولید کننده محصولات زناشویی اخیرا اعلام کرده موفق به تولید نوعی هوشمند از کاندوم شده است و به زودی آنرا به بازار عرضه میکند. اما در واقع این محصول با انواع کاندوم شناخته شده مثل کاندوم خاردار یا کاندوم تاخیری تفاوت دارد و اصلا کاندوم نیست! بلکه حلقه ایست که هنگام استفاده از کاندوم در انتهای آلت و روی کاندوم قرار گرفته و از آنجایی که به یک نانو چیپ مجهز است قادر به جمع آوری اطلاعات خواهد بود! اما شاید بپرسید چه اطلاعاتی؟! کاندوم هوشمند پارامترهای مختلفی را هنگام رابطه جنسی اندازه گیری میکند مثل : انرژی مصرف شده ، ، تعداد دفعات رابطه ،  سرعت رابطه جنسی ، طول مدت رابطه و… سپس این اطلاعات را به تلفن همراه شما ارسال میکند!

خرید-کاندوم-هوشمند

بنا بر ادعای شرکت سازنده ، اطلاعات شما کاملا محرمانه است و فقط افراد در صورت تمایل میتوانند اطلاعات مربوط به خود را با سایر افراد مقایسه کنند! این حلقه قابل اتصال به رایانه بوده و با هر بار شارژ حدود 8 ساعت قابل استفاده است. البته برای خرید کاندوم هوشمند باید تا پایان سال 2019 صبر کنید!

آیا استفاده از کاندوم هوشمند آسان است؟

به گفته شرکت سازنده ، استفاده از این کاندومهای هوشمند بسیار راحت است چراکه سبک و ضد آب بوده و قابلیت چندین بار استفاده را دارد. همچنین استفاده از شوینده های شیمیایی برای تمیز کردن آن هیچ مانعی ندارد! در حال حاضر قیمت کاندوم هوشمند تنها نقطه ضعف این کاندوم است. قیمت عرضه اولیه آن حدود 70 دلار است که در مقایسه با  قیمت انواع کاندوم موجود در بازار قیمت بالایی است. با این وجود طبق اعلام شرکت سازنده تا به حال حدود نود هزار نفر برای خرید کاندوم هوشمند نام نویسی کرده اند!

کاندومهای هوشمند و بیماری های مقاربتی

بدون تردید هدف اصلی استفاده از کاندوم ، پیشگیری از بیماری های آمیزشی و بارداری ناخواسته است. اما شما با خرید کاندوم هوشمند یک گام جلوترید! این کاندوم شما را از عفونت های آمیزشی احتمالی مثل کلامیدیا و… آگاه میکند. در واقع فیلتر آنتی بادی تعبیه شده در آن در صورتی که در مقابل عفونت های آمیزشی قرار گیرد ، به مصرف کننده هشدار میدهد! با این توضیح باید اذعان کرد که اگرچه قیمت کاندوم هوشمند در مقایسه با سایر انواع کاندوم خیلی بالاست ، ولی به نظر میرسد ارزشش را دارد!

جمع بندی

کاندومهای هوشمند اگرچه در واقع کاندوم نیستند ولی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که در بالا ذکر شد ، احتمالا در آینده اینزدیک در کنار انواع کاندوم مثل کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری جز گزینه های اول افراد ( به خصوص آنهایی که شرکای جنسی متعدد دارند ) هنگام خرید کاندوم خواهد بود. با این وجود برای گسترش فرهنگ استفاده از کاندوم هوشمند ، لازم است با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده برسد زیرا قیمت کاندوم هوشمند در حال حاضر نزدیک به 10 برابر قیمت کاندومهای موجود در بازار است.

 

یک دیدگاه در “2”

  1. امیر گفت:

    جل الخالق کاندوم هوشمند چیه دیگه

  2. مهراب گفت:

    خوب این اطلاعات اگه تو گوشی آدم ذخیره شه که … تعداد دفعات و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *