روانشناسی جنسی

موثرترین راه های تحریک جنسی مردان

تحریک جنسی مرد

نقش رابطه زناشویی موفق و سالم در تداوم زندگی زناشویی بر کسی پوشیده نیست. متاسفانه آمار نشان می دهد در حال حاضر در ایران سهم عمده ای از دلایل طلاق مربوط به عدم رضایت جنسي زوحین است. وجود آموزش های صحیح در این زمینه می تواند کمک شایانی به بهبود وضعیت موجود کند. در این میان نقش زنان بسیار پررنگ تر بوده و لازم است توانایی لازم برای تحریک جنسی مردان را بیاموزند تا نیازهای جنسي همسر خود را در طول رابطه جنسی به خوبی تامین نماید. پوشیدن لباس تحریک کننده ، استفاده از رنگ های جذاب و مهیج و آرایش مناسب بخشی از این اقدامات است. نمونه ای از بخشی از در این مقاله از مسترکاندوم ( فروشگاه آنلاین خرید کاندوم و محصولات زناشویی ) با ما همراه باشید تا موثرترین راه های تحریک جنسی مردان را بررسی کنیم.

شناخت امیال جنسي گام اول تحریک جنسی

ابتدا لازم است با همسر خود صحبت کنید و از علایق و فانتزی های ذهنی او در رابطه جنسی مطلع شوید. در این خصوص خجالت های احتمالی را کنار بگذارید و تلاش کنید هرچه بیشتر با علایق همسر خود هماهنگ شوید. در واقع شما به کمک یکدیکر برای ارتقا کیفیت زندگی زناشویی خود نیاز دارید.  هرچه بیشتر با نیازهای جنسي یکدیکر آشنا شوید ، رابطه زناشویی موفق تری را تجربه خواهید کرد. به یاد داشته باشید مردان به طور طبیعی خیال پردازی های جنسي دارند و در صورتی که بتوانید با تصورات جنسی آنها هماهنگ شوید ، زندگی زناشویی موفقی را تجربه خواهید کرد.

تحریک جنسی مردان

نقش ظاهر زنانه در تحریک جنسی

خیلی مهم است که زنان ظاهر و رفتار زنانه خود را همواره حفظ کنند. مردان عاشق ظرافت و جذابیت خانم ها هستند و از زنانی که رفتارهای مردانه از خود نشان می دهند دوری می کنند. برای مثال پوشیدن لباس های زنانه مثل دامن در مقایسه با شلوار که بیشتر جنبه مردانه دارد بسیار برای مردان تحریک کننده تر است. همچنین زنان باهوش به خوبی می دانند که برای جذب هر چه بیشتر همسر خود حتی الامکان نباید وارد بحث و جدل با وی شوند زیرا به راحتی با رفتارهای توام با عشوه و ناز می توانند حرف خود را به کرسی بنشانند! در زیر راهکارهایی در این زمینه برای تحریک جنسی مردان ارائه می شود:

نقش لباس در تحریک جنسی

تحقیقات نشان می دهد از نظر مردان ، میزان جذابیت یک زن در حالت نیمه عریان به مراتب بیشتر از حالت کاملا عریان است. بنابراین لباس نقش مهمی در تحریک جنسی همسر ایفا می کند. همچنین در ارتباط با انتخاب لباس دقت کنید لباس خیلی باز نباشد زیرا مردان ذاتا به لحاظ جنسي کنجکاو بوده و پوشیدن لباس های خیلی باز راه کنجکاوی آنان را مسدود می کند! جنس لباس ، رنگ لباس و… نیز در میزان تحریک جنسی همسر شما بسیار موثر است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

جنس لباس

بدون تردید یکی از جاذبه های هر زنی لباسی است که می پوشد. به جنس های ظریف و زنانه مثل ابریشم، ساتن، پشم لطیف و… بسیار توجه داشته باشید. جدا از طرح و رنگ لباس که قطعا بسیار مهم است ، پوشیدن لباس هایی از جنس تحریک کننده مثل ساتن ، بسیار در تحریک جنسی مردان موثر است.

رنگ لباس

این واقعیت که مردان بیشتر از طریق چشم تحريک می شوند اهمیت رنگ لباس به خصوص لباس زیر را به خوبی نشان می دهد. بنابراین در انتخاب رنگ مناسب برای لباس خود وسواس نشان دهید. اما به عنوان یک قاعده کلی برای پوست های تیره لباس زیر روشن و برای پوست های روشن لباس زیر تیره جذابیت بیشتری دارد. همچنین در نظر داشته باشید که رنگ قرمز برای مردان بسیار تحریک کننده است و جذابیت جنسي زیادی دارد. هرچند در این خصوص می توانید از رنگ مورد علاقه همسرتان هم استفاده کنید.

تحریک جنسی

✔ طرح و دوخت لباس

جدا از جنس و رنگ لباس که در بالا به ان اشاره شد ، طرح و دوخت آن هم مهم است. همانطور که اشاره شد بهتر است از پوشیدن لباس های کاملا باز خودداری کنید و در عوض از لباس های نیمه باز ولی تحريک کتتده که کنجکاوی و شیطنت مردان را تحریک می کند استفاده کنید. توصیه می شود با ترکیب سه فاکتور ذکر شده موجبات تحریک جنسی هرچه بیشتر همسر خود را فراهم نمایید.

تحریک جنسی مردان با آرایش و زیورآلات

تقریبا هیچ زنی در استفاده از زیور آلات و آرایش کردن برای تحریک جنسی همسر خود تردید ندارد. استفاده از زیور آلات به شما ظاهری زنانه می دهد که دقیقا همان چیزی است که مردان می خواهند. در این خصوص بهتر است دقت کنید که هماهنگی رنگ این زیورآلات با رنگ لباس می تواند گویای ظرافت و سلیقه زنانه شما باشد. البته منظور از زیورآلات صرفا هر چیز آویختنی مثل گردن بند ، دست بند و… نیست بلکه حتی پوشیدن کفش پاشنه بلند در طول رابطه جنسی نیز می تواند برای مردان بسیار تحريک کننده باشد.

آرایش کردن نیز جلوه ای دیگر از زنانگی شماست که به خوبی می توانید از آن برای تحریک جنسی همسر خود استفده کنید. مطالعات نشان می دهد مردان نسبت به زنانی که توجهی به آراستگی و آرایش خود نمی کنند بی میل بوده و توجه چندانی به آنان نمی کنند. از طرف دیگر آرایش بسیار غلیظ هم می تواند نتیجه معکوس داشته و منجربه بی توجهی مردان شود. بنابراین آرایش شما باید در حد مناسبی باشد تا تاثیر دلخواه شما را بر روی همسرتان بگذارد.

تحریک جنسی قبل از رابطه جنسی

رفتارهایی که باعث تحریک جنسی مردان می شود

 ناز عشوه زنانه

به طور کلی هنر یک زن برای تحریک جنسی همسرش ، به کارگیری ماهرانه عشوه و ناز زنانه است. مردان به شدت به این نوع رفتارهای تحريک کننده واکنش نشان می دهند و در صورتی که این ناز و عشوه ها همراه با ماساژ جنسي و نوازش باشد به راحتی احساسات مرد را تحت کنترل زن در آورده و شرایط برای یک رابطه جنسی ایده آل فراهم می شود. لیسیدن و بوسیدن اندام بدن به خصوص نواحی حساس مثل ناحیه تناسلی ، نوشتن ارام و ملایم جملات احساسی با انگشت روی بدن و… نمونه ای از رفتارهای تحريک کننده است که به خوبی می توان از آنها بهره برد.

✔ رسیدگی به اتاق خواب

یکی از راه های موثر در تحریک جنسی مردان ، مهیا کردن فضایی رمانتیک و عاشقانه برای شروع یک رابطه جنسی دلچسب است. این کار شما این سیگنال را به او می دهد که شما برای شروع یک معاشقه شیرین بی تابی می کنید! همچنین به یاد داشته باشید منظور از فراهم کردن بستری رمانتیک برای شروع رابطه علاوه بر زیبایی بصری محیط ، گوش دادن به یک موسیقی ملایم و نیز استشمام رایحه ای خوشایند و تحریک کننده در اتاق خواب است.

✔ رعایت مسائل بهداشتی

حتما و حتما به این نکته توجه ویژه داشته باشید. در صورتی که بدن شما بوی ناخوشایندی داشته باشد و یا موهای زائد در نواحی مختلف بدن شما جلوه نامناسبی ایجاد کند ، مسلما نمی توانید توقع تحریک جنسی همسر خود را داشته داشته باشید! بهتر است قبل از شروع معاشقه مسواک بزنید زیرا بوی نامناسب دهان به شدت روی کیفیت رابطه شما اثر گذار خواهد بود. همچنین می توانید برای تحریک هرچه بیشتر همسر خود از عطرهای تحريک کننده نیز استفاده کنید.

خرید ادکلن تحریک کننده اورانوس

ادکلن تحریک کننده

✔ برای برقراری رابطه جنسی پیش قدم شوید

قاعده بر این است که مردان برای شروع رابطه جنسی پیش قدم شوند ولی اگر می خواهید اقدامی در جهت تحریک جنسی همسر خود انجام دهید می توانید اینبار شما شروع کننده باشید. پیش قدم شدن زن در رابطه ، حکایت از شور و اشتیاق او برای رابطه جنسی با همسرش دارد و این برای مردان جذاب و تحریک کننده است.

✔ رابطه جنسی دهانی

هیچ چیز به اندازه سکس دهانی برای تحریک جنسی یک مرد موثر نیست. برای این کار لازم است قبل از شروع رابطه زناشویی ، همسر شما استحمام کرده و نظافت ناحیه شرمگاهی و آلت تناسلی خود را رعایت کند. تحریک الت با زبان و دهان برای مردان بسیار لذت بخش بوده و سبب تحریک جنسی فوق العاده ای در آنها می شود.

آموزش روش های تحریک جنسی مردان

منبع ویدیو : ایران وایر
جمع بندی

داشتن رابطه جنسی سالم و موفق شرط بقای یک زندگی زناشویی است. از طرفی رابطه زناشویی سالم نیاز به آموزش صحیح زوجین دارد تا به خوبی بتوانند نیازهای جنسي یکدیگر را تامین کنند. در این میان نقش زنان بسیار پر رنگ تر بوده و لازم است مهارت های لازم برای تحریک جنسی همسر خود را بیاموزند.

بیشتر بخوانید..

مردان ازدواج ممنوع

انواع کاندوم خاردار + فیلم آموزشی

پریود مردانه چیست

4 دلیل اصلی کاهش میل جنسی


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *