دانستنی های جنسی

آموزش ماساژ جنسی

آموزش ماساژ جنسی

ماساژ جنسی بدن زن، یک عامل کلیدی در رابطه جنسی موفق و رضایت بخش است. در واقع ماساژ سکسی یک مهارت است که لازم است با آگاهی انجام شود. مهمترین نکته ای که برای ماساژی لذت بخش باید مورد توجه قرار گیرد، گوش دادن به بدن و طبیعی برگزار شدن روند آن است درست مثل سپردن خود به دست جریان رودخانه و همراهی با نوسانات جریان آب! در ادامه این مقاله از مسترکاندوم با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق تر مراحل کار بپردازیم.

همه ما از اینکه بدنمان توسط فرد دیگری مورد لمس و نوازش قرار گیرد، لذت فراوانی میبریم به ویژه اگر این نوازش به وسیله شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه ما انجام شود، لذت آن برای ما چند برابر خواهد بود! گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام می شود، ولی گاهی هم میتواند مقدمه یک رابطه داغ باشد. به این نوع نوازش اصطلاحا ماساژ جنسی میگویند!

توصیه میشود یکبار هم که شده لذت یک سکس رومانتیک که به دنبال یک ماساژ شیرین و عشق بازی میاید را تجربه کنید. برای انجام این کار ابتدا باید با چند تکنیک ساده آشنا شوید. برای اینکه شبی خوب و به یادماندنی در کنار یکدیگر داشته باشید نکات ساده اما مهم زیر را رعایت کنید:

روغن ماساژ مرغوب

قبل از هر چیز یک روغن ماساژ مرغوب تهیه کنید. توجه کنید که روغن خیلی چرب نباشد تا باعث ناراحتی شما بشود. از طرف دیگر این روغن نباید به سرعت هم جذب پوست شود، زیرا باید بتوانید به کمک آن مدت زیادی بدن یکدیگر را بمالید! نکته دیگر اینکه روغن نباید بوی زننده و نامطبوعی داشته باشد. پیشنهاد میشود روغن یا لوسیون هایی با عطر محرک تهیه کنید تا لذت شما دو چندان شود!

محیط مناسب

ابتدا باید فضای مناسب برای یک ماساژ جنسی فوق العاده را آماده نمایید. چراغها را خاموش کنید، چند شمع یا چراغ خواب با نور کم روشن کنید. محیط باید کاملا آرامبخش باشد پس هر عاملی که آرامش شما را برهم میزند از محیط حذف کنید. پیشنهاد میشود از یک موزیک ملایم و نرم برای تلطیف فضا استفاده کنید.

اتاق ماساژ

از خودتان شروع کنید!

بهتر است قبل از شروع برهنه شده و بدنتان را با حوله بپوشانید تا بتوانید در زمان مناسب به سرعت لخت شوید! برای شروع دست های خود را به مقدار کمی روغن آغشته کنید و ابتدا بدن خود را ماساژ دهید! پشت گردن، شانه و بازوها را به آرامی بمالید. بهتر است صورت و گیجگاه را هم با حرکات دایره ای مالش دهید تا کم کم عضلات این نواحی شل شود. حالا دست های شما آماده ماساژ معشوق است!

از همسر خود بخواهید با بدن لخت یا نیمه لخت روی شکم بخوابد. اطمینان حاصل کنید که او کاملا راحت است روغن را روی پشت او ریخته و با کف دست آنرا پخش کنید. به آهستگی شروع به  مالش بدنش کنید. بیاد داشته باشید که ماشاژ  جنسی حتما باید با احساس انجام شود. به شریک خود این اختیار را بدهید که هر وقت که خواست بدن شما را ماساژ بدهد. از چنگ زدن گوشت بدن او اجتناب کنید، در عوض بدنش را به آرامی فشار داده و گاهی بخش هایی از بدن را به نرمی شبیه حالت نیشگون، بین انگشتانتان بگیرید. این حالت فوق العاده لذت بخش است!

ماساژ جنسی

بالا تنه

 ماساژ را از پشت گردن شروع کنید به سمت شانه ها پایین بیایید. لازم است این کار به آرامی انجام شود زیرا فشار بیش از حد ممکن است به گردن آسیب وارد کند. بازوهای او را از هم باز کنید و ماهیچه های بازو را به آرامی ماساژ دهید. بعد به سمت ستون مهره ها آمده ولی روی خود استخوان مهره ها زیاد فشار نیاورید. دو طرف ستون مهره ها را به آرامی ماساژ دهید. قسمت انتهایی ستون مهره ها بسیار حساس است پس مراقب باشید که نباید زیاد فشار دهید.

پایین تنه

بعد از ماساژ پشت و بازو، نوبت به پاها میرسد. قسمت داخلی رانها بسیار تحریک پذیر است و به خوبی میتوانید برای تحریک هرچه بیشتر همسر خود از این نواحی بهره بگیرید! بعد از ران به سراغ ساق پا و سپس انگشتان رفته و این نواحی را نیز با ظرافت نوازش کنید. توجه داشته باشید که مهمترین نکته در یک ماساژ جنسی موفق، آرامش و عدم عجله است. بنابراین این کار باید با حوصله و آرامش انجام شود.

ماساژ تحریک کننده

نکات تکمیلی

 سعی کنیاو را به شکلی ماساژ دهید که گاهی سینه شما با پشت و کمر او تماس پیدا کند. تعدد تماس بین اندام های حساس شما تاثیر زیادی در تحریک جنسی دارد، بنابراین در حین ماساژ بهتر است عمدا سایر قسمت های بدن خود را هم به او بمالید! همچنین میتوانید هر از گاهی بازدم خود را روی بدنش بدمید. احساس هوای گرم بازدمی روی سطح بدن میتواند همسرتان را تا مرز جنون ببرد!  گاهی هم بدن خود را به او بچسبانید و گوشها را به آرامی بمکید! خواهید دید که این کار باعث غلیان احساساتش خواهد شد!

 هرگز از به کار بردنکلمات عاشقانه همراه با بوسه های داغ در حین ماساژ غافل نشوید. در نظر داشته باشید که یک ماساژ صحیح علاوه بر از بین بردن خستگی و ایجاد آرامش ذهنی، لذت جنسی را هم برای شما دو چندان میکند.

نهایتا اینکه ماساژ جنسی بدن زن نه تنها یکی از بهترین مقدمات معاشقه است بلکه تاثیر بسیار زیادی در رضایت جنسی زوجین و نیز تسهیل ارگاسم در بانوان دارد.


همچنین مطالعه این مقالات هم توصیه میشود :

6 ضرر ترک رابطه جنسی

10 خوراکی برای افزایش میل جنسی

پریود مردانه چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *