دانستنی های جنسی

معرفی انواع محصولات جنسی

محصولات زناشویی

تنوع در رابطه زناشویی و داشتن خلاقیت برای تجربه لحظاتی شیرین تر در کنار همسر همواره مورد تاکید کارشناسان حوزه زناشویی بوده است. اما خرید محصولات جنسی یکی از دردسرهای همیشگی زوجین برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی است. اولین مساله در این باره عدم شناخت کافی از انواع لوازم جنسی و محصولات زناشویی مجاز موجود در بازار است. به خصوص در ایران و سایر کشورهای اسلامی که به دلیل تابو بودن مسائل جنسی ، عمدتا افراد اطلاعات درستی درباره اینگونه وسایل جنسي (مثل دستگاه وکیوم جهت افزایش سایز آلت ) و کاربرد آنها ندارند. در این مقاله از مسترکاندوم با ما همراه باشید تا به بررسی انواع محصولات زناشویی مجاز در بازار کشورمان و نیز کاربرد آنها بپردازیم.

انواع محصولات جنسی

گرچه در بازار ایران تنوع محصولات زناشویی در مقایسه با سایر کشورها کمتر است ، با این وجود لیست نسبتا قابل قبولی برای خرید محصولات زناشویی در اختیار زوج های ایرانی قرار دارد. کاندوم شناخته شده ترین محصول در این حوزه است و از تنوع گسترده ای جهت تامین رضایت مصرف کننده ها برخوردار است ( مثل انواع کاندوم فضایی ، کاندوم عروسکی و…). از سایر وسایل جنسی میتوان به محصولات توان یابی جنسي مثل روغن خراطین ، حلقه ویبراتور مردانه ، انواع اسپری و ژل تاخیری ، ژل روان کننده و… اشاره کرد. همچنین بهتر است برای خرید لوازم جنسی از طریق یک فروشگاه محصولات زناشویی معتبر محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

محصولات جنسی

دستگاه وکیوم

مطالعات روانشناسی نشان می دهد افراد در صورت نداشتن تصویر دلخواه از دستگاه تناسلی خود دچار مشکلات جدی و عمیق اعتماد به نفس می شوند. این در حالیست که در بیشتر موارد دیدگاه افراد نسبت به شکل و اندازه طبیعی آلت درست نبوده و صرفا ریشه در نا آگاهی آنها نسبت به مسائل جنسی دارد. به همین دلیل برای بسیاری از افراد خرید محصولات زناشویی توان یابی جنسی جهت حل مشکل اولین انتخاب است!

یکی از انواع محصولات جنسی بسیار پر فروش جهت افزایش حجم دستگاه تناسلی، دستگاه وکیوم یا بادکش است. این محصول جز دسته ابزارهای توان یابی جنسی محسوب شده و جهت افزایش سایز الت تناسلی مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه وکیوم از جمله وسایل جنسی به حساب می آید که قابلیت بارها استفاده را دارد ( برخلاف انواع اسپری ، ژل یا کاندوم که تاریخ مصرف مشخصی دارند). مکانیزم عملکرد این وسیله کاملا طبیعی بوده و با ایجاد مکش منجربه تجمع بیشتر خون در بافت آلت و افزایش حجم آن میشود. این وسیله فاقد عوارض جانبی است اما عیب آن این است که تاثیر آن دائمی نیست و قبل از هر مقاربت باید مجددا مورد استفاده قرار گیرد.

افزایش سایز آلت

روغن خراطین

یکی دیگر از لوازم جنسی که امروزه مورد توجه دوباره قرار گرفته روغن خراطین است. در گذشته و در طب سنتی ، روغن خراطین به عنوان درمانی موثر جهت رفع مشکل کوچکی برخی اندام های بدن از جمله سینه ، لب و آلت تناسلی مردانه مورد استفاده قرار می گرفت. در واقع روغن خراطین یک حجم دهنده موضعی طبیعی است که با همه انواع پوست ها سازگار است و به راحتی جذب پوست میشود. امروزه استفاده از روغن خراطین در کنار سایر محصولات زناشویی جهت افزایش سایز ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

نکته دیگر در مورد روغن خراطین ، استفاده از آن به عنوان روغن ماساژ است. ماساژ جنسی یکی از بهترین روش ها جهت افزایش میل جنسی زوجین پیش از شروع رابطه جنسی است. با ماساژ این روغن روی بدن و به ویژه اندام حساس مثل سینه و ران ها نه تنها کیفیت رابطه زناشویی به شکل قابل توجهی بالا میرود بلکه به مرور زمان و با استفاده از روغن خراطین ، این اندام ها حجیم تر می شوند.

حلقه ویبراتور

از دیگر محصولات جنسی مورد استفاده آقایان می توان به حلقه ویبراتور اشاره کرد. کاربرد حلقه ویبراتور جنسی برای تحریک حداکثری بانوان حین رابطه جنسی است. در ادامه به بررسی عملکرد حلقه ویبراتور به عنوان یکی از لوازم جنسی محبوب میپردازیم.

تحریک کلیتوریس با حلقه ویبراتور

کلیتوریس (به لاتین: Clitoris) چوچوله، چوچول یا فنج بخشی از اندام جنسی زنانه است که دارای رگ‌های خونی و اعصاب فراوان است و دقیقا به همین دلیل بسیار تحریک پذیر است. در انسان، بخش دکمه‌مانند و قابل رؤیت آن نزدیک اتصال لب‌های کوچک به هم، در بالای خروجی میزراه و مهبل قرار دارد. طبق مطالعات انجام شده حدود %۸۰ از بانوان از طریق تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسند! حلقه ویبراتور به عنوان یک ابزار کمکی، به زوجه در رسیدن به ارگاسم در رابطه زناشویی کمک میکند. حلقه ویبراتور از جمله محصولات جنسی است که بارها میتوان از آن استفاده کرد و تاریخ انقضا ندارد.

✔ چرا تحریک کلیتوریس تا این حد لذت بخش است؟

نقش کلیتوریس صرفاً در برانگیختگی جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی در بانوان است. درواقع کلیتوریس حساس‌ترین ناحیه شهوانی و منشأ اصلی تمایل جنسی در زنان است. یک ارگاسم حاصل از تحریک کلیتوریس میتواند منجر به 3 تا 16 انقباض شده و از نظر زمانی ده تا سی ثانیه طول بکشد! متخصصین جنسی که ارگاسم زنان و مردان را با یکدیگر مقایسه کرده اند به این نتیجه رسیده‌اند که یک ارگاسم متوسط ناشی از طریق تحریک کلیتوریس در زنان، از بهترین ارگاسم‌ها در مردان طولانی تر است! بنابراین نقش کلیتوریس در رضایت جنسی بسیار کلیدی خواهد بود. استفاده از حلقه ویبراتور حین رابطه زناشویی به زوجین این امکان را میدهد تا حداکثر تحریک را تجربه کنند!

اسپری تاخیری و انواع ژل

اگر تا به حال برای خرید محصولات جنسی به داروخانه و یا فروشگاه های محصولات زناشویی مراجعه کرده باشید حتما متوجه شده اید که در کنار انواع کاندوم و لوازم جنسی ، انواع اسپری و ژل بخشی جدا نشدنی از فروش محصولات زناشویی را به خود اختصاص داده است. در ادامه با این دسته از وسایل جنسی و کاربرد آنها بیشتر آشنا می شویم.

✔ اسپری تاخیری | ژل تاخیری

افزایش مدت زمان رابطه جنسی همواره یکی از خواسته های زوجین بوده است. در واقع افراد تمایل دارند راه های مختلفی را امتحان کنند تا به هر طریقی مدت زمان معاشقه و رابطه جنسی را افزایش دهند. از طرف دیگر برخی مردان به دلیل مشکلات ناشی از زود انزالی نه تنها نمی توانند لذت کافی را از رابطه جنسی خود ببرند بلکه به دلیل کوتاه بودن زمان مقاربت احتمالا قادر به ارضا همسر خود نیز نخواهند بود.

 استفاده از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری به عنوان محصولات جنسی تایید شده برای حل مشکل ، با افزایش مدت زمان رابطه زناشویی ، کیفیت روابط بین زوجین را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. در این بین تفاوتی بین استفاده از اسپری یا ژل به لحاظ کارایی وجود ندارد ولی باید دقت کرد در صورت استفاده از اسپری تاخیری لازم است قبل از شروع رابطه جنسی آلت تناسلی مردانه کاملا با آب و صابون شسته شود در غیر اینصورت با تماس الت آغشته به اسپری با واژن احساس سوزش برای زوجه ایجاد خواهد شد. مزیت استفاده از ژل تاخیری به جای اسپری نیز در این است که نه تنها نیاز به شستشو ندارد بلکه ژل تاخیری به عنوان یک لوبریکانت موجب روان تر شدن نیز می شود!

✔ ژل حجم دهنده

کوچک بودن اندازه آلت تناسلی یکی از مشکلات جدی آقایان در یک رابطه جنسی است. در صورتی که یک مرد به این دلیل نتواند شریک جنسی خود را ارضا کند ، تاثیرات روانی مخربی بر وی خواهد داشت، هرچند مطالعات نشان می دهد اکثر افرادی که نسبت به اندازه آلت خود رضایت ندارند صرفا به دلیل نا آگاهی از اندازه طبیعی آلت تناسلی بوده و در واقع آنها به دنبال روش هایی برای افزایش سایز الت خود می گردند. در بین محصولات جنسی مجاز برای افزایش سایز آلت مردانه می توان به ژل حجم دهنده ایموشن و دستگاه وکیوم اشاره کرد. تفاوت این دو در مدت زمان اثر آنهاست. در حالیکه پیشتر گفته شده دستگاه وکیوم از جمله وسایل جنسی برای افزایش سایز است که تاثیر موقت ولی بلافاصله دارد (قبل از رابطه جنسی باید استفاده شود) ، ژل حجم دهنده تاثیر بلند مدت تری داشته ولی برای مشاهده اثر آن به حداقل یک ماه زمان نیاز است.

ژل ایموشن مشکی

✔ ژل تنگ کننده

تنوع محصولات زناشویی را در انواع ژل های جنسی موجود در بازار به خوبی می توان مشاهده کرد. یکی از محصولات پر تقاضا در این زمینه ، ژل تنگ کننده ایموشن است. کاربرد این ژل عمدتا برای بانوانی است که به دلیل زایمان های متعدد دچار مشکل گشادی واژن شده و به دنبال راهی برای تنگ کردن واژن در طول مقاربت می گردند.

✔ ژل تقویت نعوظ

اختلال در نعوظ یا داشتن نعوظ سست در یک رابطه زناشویی موجب کاهش شدید اعتماد به نفس مرد و همچنین نارضایتی زن به دلیل نرسیدن به ارگاسم می شود. برای حل این مشکل ، محصولات جنسی مختلفی به بازار عرضه شده که شامل انواع قرص ارکشن (نعوظ) و ژل تقویت کننده نعوظ می باشد. درحالیکه استفاده از قرص ارکشن برای بیماران قلبی یا دیابتی گزینه مناسبی نیست ، ژل تقویت کننده نعوظ برای افرادی که دچار مشکلات قلبی ، فشار خون و یا دیابت هستند جایگزین ایده آلی به حساب می آید.

✔ ژل تحریک کننده

زندگی صنعتی امروز و مشغولیت های ذهنی حاصل از آن موجب شده در برخی موارد زوجین برای شروع یک رابطه زناشویی نیاز به کانالیزور داشته باشند. یکی از محصولات جنسی مورد استفاده جهت تحریک میل جنسی ، ژل تحریک کننده ایموشن با خاصیت گرم کنندگی است. این ژل با القا حس گرما در ناحیه تناسلی هریک از زوجین موجب تحریک هرچه بیشتر آنها و بالا رفتن کیفیت رابطه جنسی می شود.

انواع کاندوم

در بین محصولات زناشویی ، کاندوم ساده ترین و پرکاربرد ترین این محصولات است. در سال های اخیر شاهد تنوع بسیار گسترده ای در تولید انواع کاندوم بوده ایم. کاندوم تاخیری ، کاندوم خاردار ، کاندوم خاردار تاخیری ، کاندوم سفت کننده و تقویت نعوظ ، کاندوم تنگ کننده ، کاندوم فضایی ، کاندوم عروسکی و… نمونه ای از انواع مختلف کاندوم های تولید شده هستند. در ادامه به بررسی برخی از این نمونه ها می پردازیم.

✔ کاندوم فضایی

کاندوم فضایی در رده کاندوم های خاردار درشت به حساب می آید با این تفاوت که بر خلاف سایر کاندوم های خاردار درشت که خارهای آنها موجب آسیب جدی به بافت واژن می شود ، کاندوم فضایی هیچگونه اثر مخربی بر دیواره واژن ندارد چراکه خارهای به کار رفته در بدنه آن از جنس لاتکس است. کاندوم فضایی توسط شرکت ایکس دریم تولید می شود و در مدل های مختلفی مثل کاندوم فضایی اره ماهی ، کاندوم فضایی چرخشی ، کاندوم فضایی طوقی ، کاندوم فضایی شمشیری و… به بازار عرضه می شود.

✔ کاندوم تاخیری خاردار

در بین محصولات زناشویی ، یکی از پرطرفدار ترین و پر فروش ترین آنها کاندوم خاردار تاخیری است. این محصول با ترکیب دو ویژگی تاخیری و خاردار به یکی از محبوب ترین انواع کاندوم تبدیل شده است. ایجاد تاخیر در انزال همزمان با افزایش لذت جنسی به واسطه تعبیه خارهای کاملا استاندارد روی بدنه کاندوم دلیل اصلی فروش بالای این محصول است.

✔ کاندوم عروسکی

کاندوم عروسکی در زمره وسایل جنسی فانتزی قرار می گیرد. نکته ای که در مورد این مدل کاندوم باید مورد توجه قرار گیرد این است که ضخامت کاندوم های عروسکی در مقایسه با کاندوم های معمولی بیشتر است و این کاندوم بیشتر با نام فاندوم ( ترکیب کاندوم و فان! ) شناخته می شود. کاندوم عروسکی در طرح های بامزه مثل طرح الاغ ، گربه ، ماه ، قلب و… تولید می شود تا رنگ تازه ای به روابط زناشویی داده شود.

جمع بندی

با  توجه به تنوع گسترده محصولات زناشویی و لوازم جنسی ، مراجعه به داروخانه برای خرید این محصولات به دلیل عدم امکان مقایسه محصولات با یکدیگر گزینه چندان مناسبی به حساب نمی آید. بنابراین بهترین گزینه برای خرید محصولات جنسی از طریق فروشگاه های محصولات زناشویی معتبر است. در این فروشگاه ها انواع مختلف وسایل جنسی از جمله انواع کاندوم ، روغن خراطین ، انواع ژل شامل ژل حجم دهنده ، ژل روان کننده ، ژل تقویت کننده نعوظ ، ژل تنگ کننده ، اسپری تاخیری ، دستگاه وکیوم ، لارجر باکس و… عرضه می شود که افراد با آگاهی کامل درباره ویژگی هر کدام و مقایسه آنها با یکدیگر می توانند خریدی هدفمند و مطابق با نیاز خود داشته باشند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *