دانستنی های جنسی

چرا سکس دهانی جذاب است + پوزیشن های محبوب

سکس دهانی یا رابطه جنسی دهانی

به تحریک ناحیه تناسلی زن شامل واژن و کلیتوریس به وسیله زبان و لب و نیز تحریک آلت تناسلی مرد به شکل لیسیدن و مکیدن رابطه جنسی دهانی یا سکس دهانی گفته میشود. سکس دهانی در حال حاضر بسیار رواج داشته و مطالعات نشان میدهد این نوع رابطه جنسی در بین نوجوانان و جوانان رده سنی 16 تا 24 سال بیشترین محبوبیت را داراست. در این مقاله از مسترکاندوم با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر رابطه جنسی دهانی بپردازیم.

جذابیت سکس دهانی برای هر دو جنس!

در مورد زنان باید گفت که هیچ چیز برای یک زن شگفت انگیزتر از خوردن و لیسیدن اندام جنسی او نیست! این عمل موجب میشود که شعله شهوت جنسی در او زبانه کشیده و دیوانه وار به ارگاسم برسد! حتی بسیاری از خانم ها این نوع رابطه را به نزدیکی واژینال ترجیح میدهند. اگر شما فقط کمی در اینباره اشتیاق نشان دهید آنگاه در نظر او یک عاشق افسانه ای خواهید بود.

کاندوم ساده

به قیمت فروش عمده کاندوم بخر!

کاندوم کدکس مدل Classic

  • لاتکس با کیفیت فوق العاده بالا و مقاوم
  • از سری کاندوم های بسیار نازک
  • لوبریکنت پایدار همراه با رایحه مطبوع
مشاهده قیمت ها

در مورد مردان نیز باید گفت که بسیاری از مردها عاشق این هستند که صورت خود را در میان پاهای همسر خود برده و اندام تناسلی او را لیس برنند. همچنین یک مرد بسیار دوست دارد که با مکیدن و بازی کردن با اندام تناسلی زنانه (با دست یا زبان) موجب تحریک همسرش شود. البته هستند مردان و زنانی هم که تمایل چندانی به سکس دهانی ندارند! بنابراین قبل از هر چیز لازم است از علاقه شریک جنسی خود به این کار اطلاع کافی داشته باشید. باین وجود بسیاری از مردان از طریق رابطه جنسی دهانی به خوبی تحریک شده و در مراحل بعدی مقاربت لذت بیشتری میبرند.

همچنین لازم است به این نکته اشاره شود که یکی از دلایلی که بعضی افراد به رابطه جنسی دهانی تمایل نشان نمیدهند، بوی نامناسب ناحیه شرمگاهی است. برای اینکه طعم و بوی دستگاه تناسلی برای همسر آزار دهنده نباشد، بهتر است ابتدا باهم به حمام رفته و ضمن عشق بازی، موهای زائد ناحیه شرمگاهی را تراشیده و اندام تناسلی یکدیگر را با صابون بشویید. زنان اغلب ترجیح میدهند قبل از مقاربت مورد نوازش قرار گرفته و معاشقه داشته باشند. سکس دهانی هم از این قاعده مستثنی نیست. برای یک زن بسیار شیرین و تحریک کننده است که مرد با حرص و ولع اندام تناسلی او را بمکد!  بیشترین لذت جنسی برای زن زمانی است که مرد با انگشت او را تحریک کرده و سپس با لیسیدن و خوردن اندامهای تناسلی او را به ارگاسم برساند!

رعایت بهداشت در سکس دهانی

ر

 

سه اشتباه در مورد سکس دهانی

رابطه جنسی دهانی در گذشته چندان مورد توجه نبوده است. برای این مساله دلایل مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها برخی تصورات غلط نسبت به این نوع رابطه بود. در ادامه به بعضی از این باورهای غلط اشاره میشود.

سکس دهانی بهداشتی نیست!

از آنجاییکه که کارکرد آلت تناسلی در مردان هم برای ادرار کردن و هم ارضا شدن است، سکس دهانی ممکن است کمی غیر بهداشتی به نظر برسد! اما حقیقت این است که در صورت رعایت بهداشت میتوانید با خیال راحت از رابطه جنسی دهانی لذت ببرید. حتما قبل از شروع سکس دهانی لازم است اندام های تناسلی زن و مرد هر دو  با آب و صابون شسته و کاملا تمیز باشد. همچنین از لباس های زیر پاکیزه برای شروع رابطه استفاده کنید. در صورتی که نسبت به شریک جنسی خود اطمینان کافی ندارید بهتر است از کاندوم زبانی استفاده کنید. بیماری های مقاربتی مثل ایدز، سیفلیس، هپاتیت و… به راحتی از طریق سکس دهانی قابل انتقال است.

سکس دهانی ایمن

عدم تجربه اوج لذت جنسی در سکس دهانی!

رابطه جنسی دهانی صرفا یک مرحله پیش از آمیزش جنسی اصلی نیست. در واقع سکس دهانی به اندازه رابطه جنسی واژینال میتواند لذت بخش بوده و حتی بسیاری از  زنان و مردان اوج لذت جنسی را به این شکل تجربه میکنند! علت جذابیت رابطه دهانی برای زن (خوردن و لیسیدن اندام تناسلی زن توسط مرد) را میتوان به کلیتوریس نسبت داد، زیرا در سکس دهانی بیشترین تحریک متوجه کلیتوریس ( به زبان عامیانه چوچوله ) بوده و میتواند زن را به اوج لذت جنسی برساند. همچنین چون در رابطه دهانی برای مرد (خوردن و لیسیدن اندام تناسلی مرد توسط زن) حس مکش به وجود میاید، لذت جنسی قابل توجهی برای او به همراه دارد.

سکس دهانی به پرده بکارت آسیب نمیزند

طبق آمار، رابطه جنسی دهانی امروزه در بین نوجوانان بسیار شایع است. سوالی که برای بیشتر دختر ها و پسرها در اینباره وجود دارد این است که آیا رابطه جنسی دهانی میتواند به بکارت آسیب بزند؟ پاسخ به این سوال  کاملا بستگی به نحوه انجام رابطه جنسی دهانی دارد! در صورتی که چیزی وارد مجرای اندام تناسلی زن نشود به پرده بکارت آسیب نمیرسد. اما در صورت داخل کردن زبان، بسته به نوع بکارت، امکان آسیب دیدن وجود دارد.

  خرید کاندوم شکلاتی مخصوص سکس دهانی

کاندوم شکلاتی

حکم شرعی سکس دهانی چیست؟

بسیاری از افراد مذهبی علاقه مند هستند که بدانند نظر شرع اسلام در مورد رابطه جنسی دهانی چیست. در اینجا به ذکر نظر  اکثریت علما اکتفا میکنیم زیرا در برخی مورد جزییات اختلاف عقیده وجود دارد. از نظر شرعی، رابطه جنسی دهانی در صورت وارد نشدن ترشحات اندام تناسلی به دهان اشکالی ندارد هرچند که مورد نکوهش بوده و با کرامت انسانی زن و مرد سازگار نیست و در صورتی که ترشحات آلت تناسلی چه مرد و چه زن وارد دهان شود حرام است!

پوزیشن های جذاب سکس دهانی

زن به پشت خوابیده و با قرار دادن بالشت زیر باسن و باز کردن هر دو پا، امکان انجام رابطه جنسی دهانی برای مرد فراهم میشود.

√ زن به صورت چهار دست و پا ( dog style ) قرار گرفته و با باز کردن هر دو پا به مرد این امکان را میدهد تا زیر ناحیه تناسلی او قرار بگیرد. در این پوزیشن لازم است زن کمر خود را به پایین متمایل کرده و پاهای خود را تا جایی که برایش امکان دارد باز کند. اندام تناسلی زن در این پوزیشن باید تقریبا روی صورت مرد باشد!

√ زن روی دو زانو نشسته و دست ها به عنوان تکیه گاه به دیوار یا لبه بلندتر تخت تکیه داده میشود. در این حالت مرد با قرار گرفتن زیر اندام تناسلی زن رابطه جنسی دهانی را انجام میدهد. کنترل رابطه در این پوزیشن بیشتر در اختیار زن قرار دارد.

√ زن روی لبه تخت نشسته و مرد در مقابل او روی زمین زانو میزند! البته در این حالت زن میتواند روی تخت به حالت دراز کشیده هم قرار گیرد.

سکس دهانی پوزیشن

√ پوزیشن 69 که یکی از محبوب ترین هاست. این پوزیشن این امکان را به زوجین میدهد که به طور همزمان به تحریک اندام تناسلی یکدیگر با دهان بپردازند. زوجین معکوس هم دراز میکشند(اندام های تناسلی در مقابل دهان قرار میگیرد).وقتی زن به صورت وارونه روی مرد قرار گیرد، میتوانند هر دو یکدیگر را به خوبی تحریک کرده چرا که امکان استفاده از زبان و دست نیز وجود دارد.  وضعیت 69 را میتوان به صورت مرد در بالا، زن در بالا یا پهلو به پهلو انجام داد. بسیاری ترجیح میدهند تا سکس دهانی را در حالت پهلو به پهلو ( خوابیده کنار یکدیگر )، انجام دهند. حالت مرد در بالا ممکن است برای بعضی از خانم ها احساس خفگی ایجاد کند که آقایان باید در صورت مشاهده این شرایط پوزیشن را تغییر دهند.

خلاقیت در رابطه جنسی

به یاد داشته باشید که یکی از عوامل کاهش میل جنسی، تکراری شدن و نداشتن تنوع در رابطه است. تلاش کنید در این زمینه از خلاقیت خود کمک بگیرید. این خلاقیت میتواند شامل موارد مختلفی شود از جمله بر قراری رابطه جنسی در مکانی غیر از اتاق خواب! مثلا در آشپزخانه روی کابینت! حتی میتوانید از یکی از پوزیشن هایی که در این مقاله توضیح داده شد برای سکس دهانی در آشپزخانه استفاده کنید! یکی دیگر از فانتزی های زیبا در این زمینه طعم دار کردن اندام تناسلی با شکلات، خامه و… است! این یک روش عالی برای مزه دار کردن معاشقه و رساندن شریک جنسی به اوج لذت است. همچنین میتوانید از انواع کاندوم های میوه ای، کاندوم شکلاتی و… هم برای این منظور استفاده کنید. علاوه بر این محصولات ، می توانید از ابزارهایی مثل حلقه ویبراتور جهت تحریک بیشتر بانوان و ایجاد نعوظ بهتر در مردان نیز کمک بگیرید.

سکس دهانی

بیشتر بخوانید :

عوارض رابطه مقعدی + آموزش ایمن سازی رابطه مقعدی

5 نشانه قطعی ارضا شدن زن در رابطه جنسی

چرا کاندوم پاره میشود؟


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *